17 Şubat 2018 Cumartesi

Sarahah Anonim Bulma Yolları

Son zamanların en çok kullanılan mobil uygulaması sarahah, popülerliğini uyguladığı değişik strateliler ile kazanmış durumda. Bir sohbet uygulaması olan sarahah, sohbet sırasında kişilerin birbirlerinin kim olduklarını göstermiyor.

Anonim olarak başlayan sohbet içerisinde kişiler birbirlerinin takma adını kullanıyor ya da herhangi bir şey kullanmadan sohbet ediyor. Hatta bazen cinsiyetlerini dahi bilmeden karşınızdaki kişi ile sohbet edebiliyorsunuz. Etkilendiğiniz birisi var ise sararah anonim bulmak bağlantıları aracılığı ile kimliğini öğrenmek isteyebilirsiniz.

Sarahah Anonim Bulma Yolları

Sarahah mesajı kim attı sorusu gün içerisinde birçok kişi tarafından merak edilmekte. Uygulamanın yapısı gereği böyle bir sonuç paylaşmadığını, öğrenmenin imkansız olduğu ifade edilmekte. Bazı sitelerde sararah mesaj atanı bulma programlarının paylaşıldığını görebiliyoruz.

Bu tür programların kesinlikle işe yaramadığını bilmelisin. Şu an için sarahah anonim bulma işleminin yapılamadığını, sistemin bu tür işlemlere izin vermediğini söyleyebiliriz. Eğer olur da bir güncelleme gelir, açık bulunursa ancak o şekilde anonim bulunabileceğini söyleyebiliriz.

Etiketler: sararah anonim bulmak, sararah mesajı kim attı, sararah mesaj atanı bulma, sararah anonim bulma programı, sararah anonim bulma

0 yorum:

Yorum Gönder

Sarahah Anonim Bulma Yolları Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Sarahah Anonim Bulma Yolları bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Sarahah Anonim Bulma Yolları bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Sarahah Anonim Bulma Yolları bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Sarahah Anonim Bulma Yolları bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.