27 Şubat 2018 Salı

Bedava Pepsi Kod Üreticisi


Facebook üzerinden 101 Okey Plus oynuyorsanız çiplerinizin kısa sürede tükenmektedir. Oyuna devam etmek için ya bir sonraki günün bonus ödülünü bekleyecek ya da oyun tarafından satılan bakiyelerden almanız gerekecek. Bununla beraber pepsi kutu kolalarının açma halkalarında yer alan şifreleri girmeniz durumunda 25,000 çip kazanabileceksiniz.

Bu çipler ile oyunlara kaldığınız yerden devam edebildiğinizi söyleyebiliriz. Eğer sürekli olarak kola tüketmiyorsanız pepsi kodları konusunda da sıkıntılar yaşıyorsunuzdur. Bu konuda sizlere bedava pepsi kodları nasıl bulabileceğinizden kısa da olsa bahsetmeye çalışacağız.

Bedava Pepsi Kod Üreticisi

Çip kazanmak isteyen birçok kişi bedava pepsi şifreleri aramaları yaparak internet üzerinden şifre bulmaya çalışmaktadır. Bu gibi durumlara gerek olmadığını bir platform üzerinden sürekli olarak pepsi şifresi üretme işlemi yapabileceğinizi sizlere duyurmak istiyoruz. Bu işlemi nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız;

Pepsi kod üretici üzerinden dilediğiniz kadar şifre üretip çip kazanabilirsiniz. Bu kodları sadece 101 Okey Plus içerisinde geçerli olmadığını, pepsi tarafından anlaşmalı olan tüm oyunlarda geçerli olduğunu söylemek istiyoruz. Yapmanız gereken tek şey yazımız içerisindeki internet sitesine giriş yaparak kod üretmek olduğunu belirtmek istiyoruz.

Etiketler: pepsi şifresi 2018, pepsi şifresi üretme, pepsi şifre üreticisi, pepsi kod üretici, bedava pepsi kodları, bedava pepsi şifreleri,

0 yorum:

Yorum Gönder

Bedava Pepsi Kod Üreticisi Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Bedava Pepsi Kod Üreticisi bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Bedava Pepsi Kod Üreticisi bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Bedava Pepsi Kod Üreticisi bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Bedava Pepsi Kod Üreticisi bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.