22 Şubat 2018 Perşembe

Dakikası Bitenlere Bimcell Bedava Konuşma Paketi

Türkiye'nin önde gelen market zinciri BİM, iletişim sektörüne de girerek kendi adına bir GSM firması kurarak sektör içerisine oldukça hızlı bir giriş yapmayı başarmıştır. Sahip olduğu 7,000'e yakın mağaza sayesinde oldukça güzel bir reklam çalışması başlatmış ve kısa sürede milyonlarca kişinin abone olmasına olanak sağlamıştır.

Şu an için sadece faturasız paketler sunmaya çalışan BİM, faturalı hizmetini ileriki yıllarda oluşturmayı hedefliyor. Altyapı olarak Türk Telekom vericilerini kullanan Bimcell, Türk Telekom firmasının çekim alanı gösterdiği her yerde sıkıntısızca kullanılabiliyor. Bu yazımızda birçok kişi tarafından merak edilen bimcell bedava dakika konusunu ele almaya çalışacağız.

Dakikası Bitenlere Bimcell Bedava Konuşma Paketi

Bimcell bedava konuşma paketi arayışında olan kişilere bazı önerilerimiz olacaktır. Hat sahipleri SMS üzerinden 4551'e 250DK yazıp göndermeleri durumunda her yöne geçerli 250 konuşma dakikası eklenecektir. Sağlanan bu hediye paketinin bir aylık olduğunu, paket bitimi durumunda normal ücretlendirmelerin yansıtılacağını söyleyebiliriz.

Bununla birlikte bimcell bedava konuşma paketi elde etmek isteyen kullanıcılara alternatif önerilerde de bulunacağız. Sistem içerisinde bulunan paketlerin birçoğu ilk ay hediye olarak sunulmaktadır. Bu paketlerden birisini satın alıp ilk ay kullanımı ücretsiz olarak sağlayıp iptal edebilirsiniz.

Etiketler: bimcell bedava konuşma paketi, bedava bimcell konuşma paketi, bimcell bedava dakika, bimcell hediye dakika

0 yorum:

Yorum Gönder

Dakikası Bitenlere Bimcell Bedava Konuşma Paketi Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Dakikası Bitenlere Bimcell Bedava Konuşma Paketi bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Dakikası Bitenlere Bimcell Bedava Konuşma Paketi bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Dakikası Bitenlere Bimcell Bedava Konuşma Paketi bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Dakikası Bitenlere Bimcell Bedava Konuşma Paketi bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.