22 Şubat 2018 Perşembe

Dakikası Bitenlere Türk Telekom Bedava Konuşma Paketi

Avea olarak geçmiş yıllarda kullandığımız Türk Telekom mobil operatörü, belki de ülkemizde en çok aboneye sahip olması ile ön plana çıkmakta. Ücretli olarak dakika, sms, internet paketi gibi servisleri ilk olarak ülkemize getiren bu şirket, bazı durumlarda kullanıcıların isteklerine yetersiz kalmaktadır.

Bu konuda türk telekom bedava dakika araması yapan kişilerin her geçen gün arttığını, yazımız içerisinde birçok kişinin arayışlarına çare olabilecek hizmet tanıtımları yapabileceğimizi belirtmek istiyorum. Türk Telekom bedava konuşma paketi arayanlar için özel paylaşımlarımız;

Dakikası Bitenlere Türk Telekom Bedava Konuşma Paketi

DENEME yazıp 5555'e mesaj gönderen Türk Telekom kullanıcıları, sadece kendi operatörleri içerisinde kullanabilecekleri 500 dakika hediye kazanmaktadırlar. Üstelik bu dakikalar 1 aylık değil 3 aylık geçerli olmaktadır.

Her yöne 50 dakika kazanmak isteyen kişiler PAKET yazıp 9090'a mesaj atmaları durumunda hediye dakikalarını alabilirler. Bu dakikalar 1 ay için geçerli olmaktadır.

Türk Telekom bedava dakika arayışı için son önerimiz ise 3527'ye MILYON yazıp göndermektir. Türk Telekom kullanıcıları bu mesajı göndermeniz durumunda 2,000 dakika kullanıma sahip olabilirsiniz.

Etiketler: türk telekom bedava konuşma, bedava türk telekom konuşma, türk telekom bedava dakika, türk telekom hediye dakika

0 yorum:

Yorum Gönder

Dakikası Bitenlere Türk Telekom Bedava Konuşma Paketi Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Dakikası Bitenlere Türk Telekom Bedava Konuşma Paketi bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Dakikası Bitenlere Türk Telekom Bedava Konuşma Paketi bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Dakikası Bitenlere Türk Telekom Bedava Konuşma Paketi bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Dakikası Bitenlere Türk Telekom Bedava Konuşma Paketi bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.