21 Şubat 2018 Çarşamba

Dakikası Bitenlere Vodafone Bedava Konuşma Paketi


Telefonlar, 20.yüzyılın belki de en büyük icatları arasında yer almakta. Pantolon cephelerine kadar giren bu cihazlar, iletişimlerimizi anlık olarak karşılayarak bizleri sevdiklerimiz ile buluşturmakta. Geçmiş yıllarda kontör adı verilen bakiyeli sistem üzerinden sağlanmaktaydı.

Lira sistemine geçilmesi ile beraber operatör firmaların paket servis halinde konuşma, dakika ve internet paketleri geliştirdiklerini görmekteyiz. Satın almış oldukları paketler içerisindeki dakikaları bitiren kullanıcılar genel olarak vodafone bedava dakika aramaları yapmaktadır. Operatör firma bu gibi durumlar için vodafone bedava dakika kazanma yöntemleri sunmaya çalışmaktadır.

Dakikası Bitenlere Vodafone Bedava Konuşma Paketi

Eğer farklı bir operatörden vodafone'a geçiş yaptı iseniz KAZAN yazıp 4455'e ücretsiz mesaj göndermeniz durumunda 500 dakika hediye konuşma kazanabilirsiniz.  Bu kampanya vodafone her yöne bedava dakika için de geçerlidir.

Bir diğer bedava konuşma paketi alabileceğiniz yöntem ise; yine SMS üzerinden 542DK yazıp 7000'e ücretsiz göndermeniz durumunda her yöne geçerli 542 dakika kazanabilmektedirler.

Vodafone'de kayıtlı olan tüm kullanıcılara açık olan EVET yazıp 3785'e mesaj gönderme durumunda da 100 bedava konuşma dakikası verilmektedir.

İçeriğinde konuşma, dakika ve internet içeren bir sürpriz paketi de bulunmaktadır. Kullanıcılar; SUPRİZ yazıp 6666'ya mesaj atmaları durumunda rastgele bir paket özelliğinden yararlanabilmektedirler.

Etiketler: vodafone bedava dakika, vodafone her yöne bedava dakika, vodafone bedava dk, bedava vodafone dakika

0 yorum:

Yorum Gönder

Dakikası Bitenlere Vodafone Bedava Konuşma Paketi Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Dakikası Bitenlere Vodafone Bedava Konuşma Paketi bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Dakikası Bitenlere Vodafone Bedava Konuşma Paketi bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Dakikası Bitenlere Vodafone Bedava Konuşma Paketi bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Dakikası Bitenlere Vodafone Bedava Konuşma Paketi bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.