22 Şubat 2018 Perşembe

Instagram'da Kaç Kişi Şikayet Ederse Hesap Kapanır?

Facebook tarafından 2012 yılında satın alınan Instagram, tarih içerisinde birçok geliştirme ve güncelleme alarak alanın en başarılı uygulamalarından birisi haline gelmiştir. 1 milyardan fazla kullanıcı sayısına sahip olmasından dolayı birçok problemle mücadele etmesine neden olmakta.

Platform içerisinde yer alan kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan birisi de hesap şikayet etme durumudur. Zararlı içerik paylaşan bir hesabın kaç kişi tarafından şikayet edildiğinde kapandığını merak ediyorsanız bir alt satırda ayrıntılarını dile getirmeye çalıştık.

Instagram'da Kaç Kişi Şikayet Ederse Hesap Kapanır?

Bir Instagram hesabının kaç kişi tarafından şikayet edildiğinde kapandığını merak ediyorsanız tam bir sayı vermenin zor olduğunu söyleyebiliriz. Belirlenen bir hesabı ne kadar çok kişi şikayet ederse kapanma ihtimalinin o kadar çok olduğunu bilmelisiniz. Bireysel olarak şikayet etmeniz durumunda fazla dikkate alınmayacağını da ekleyelim.

Bazı kişiler bot hesaplar açarak şikayet açmaya çalışmaktadır. Bu durumun da Instagram tarafından dikkate alınmadığını, şikayet edecek kişilerin gerçek hesaplardan oluşmasına dikkat etmek gerektiğini belirtelim. Çevrenizde bulunan kişilerden destek almanız durumunda isteğinizin kısa sürede yerine geleceğini, istediğiniz hesabı kısa sürede kapattırabileceğinizi belrtelim.

Bazı durumlarda 20 şikayet ile hesap kandığını gördüğümüz gibi 100 şikayette kapatılamayan hesaplarda bulunmaktadır. Burad kısmen şans faktörünün de etkili olduğunu görebilmekteyiz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Instagram'da Kaç Kişi Şikayet Ederse Hesap Kapanır? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Instagram'da Kaç Kişi Şikayet Ederse Hesap Kapanır? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Instagram'da Kaç Kişi Şikayet Ederse Hesap Kapanır? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Instagram'da Kaç Kişi Şikayet Ederse Hesap Kapanır? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Instagram'da Kaç Kişi Şikayet Ederse Hesap Kapanır? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.