22 Şubat 2018 Perşembe

İnterneti Bitenlere Bimcell Bedava İnternet

Akıllı telefonlar üzerinden çok fazla internet gezintisi yapmamız paketlerimizin kısa süre içerisinde bitmesine neden olmakta. Bir üst pakete maddi zorluklardan dolayı geçemeyen kişilerin ise daha çok bedava internet arayışlarına girdiklerini görmekteyiz.

Bu konuda bimcell bedava internet arayışlarına giren kişilere operatör tarafından sağlanan bazı kolaylıklardan bahsedeceğiz. Uygulanması durumunda geçici de olsa paketinize ek internetler tanımlandığını, bu sayede paket yükseltmenize gerek olmadığını söyleyebiliriz.

İnterneti Bitenlere Bimcell Bedava İnternet

İnternet paketi bitenlere bedava bimcell internet konumuz içerisinde ilk olarak; 20 TL ve üzeri bakiye yükleyen kişilere otomatik olarak 30 gün kullanabilecekleri bedava 1 GB internet tanımlanmaktadır.

DENEME yazıp 5555'e gönderen Bimcell kullanıcılarına tek sefer geçerli olmak üzere bedava 500 MB bedava internet hediye edildiğini görmekteyiz. 1 ay için geçerli olan bu fırsat sadece yurtiçindeki kullanımlarda geçerlilik göstermektedir.

Hatlarını 4.5G uyumlu hale getiren Bimcell kullanıcıları, 4.5G TANISMA yazıp 5555'e göndermeleri durumunda 1 ay geçerli 10 GB bedava internet kazanabilmektedir. Bu paketin tanımlanabilmesi için akıllı telefonlarınızın da 4.5G uyumlu olması gerekmektedir. 

Etiketler: bimcell bedava internet, bedava bimcell internet, bimcell salla kazan, bimcell bedava internet vpn

0 yorum:

Yorum Gönder

İnterneti Bitenlere Bimcell Bedava İnternet Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- İnterneti Bitenlere Bimcell Bedava İnternet bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- İnterneti Bitenlere Bimcell Bedava İnternet bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- İnterneti Bitenlere Bimcell Bedava İnternet bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde İnterneti Bitenlere Bimcell Bedava İnternet bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.