22 Şubat 2018 Perşembe

İnterneti Bitenlere Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom kullanıcı sayısının son zamanlarda giderek arttığını, yeni gelen kullanıcıların yüksek paketler almasına karşın paket içeriklerini yetirtemediklerini görmekteyiz. Bu gibi durumlarda kullanıcılar daha çok türk telekom bedava internet aramaları yaparak kendilerine uygun ücretsiz bir hizmet aramaktadır.

Operatör firmalar, kullanıcıların zor durumda kalmaları ya da acil durumlarda iken kullanabilecekleri bazı ücretsiz paketler sunmaya çalışmaktadır. Bedava türk telekom internet için oldukça fazla seçeneğin olduğunu ve güzel paketler elde edebileceğinizi belirtmek istiyoruz.

İnterneti Bitenlere Türk Telekom Bedava İnternet

Eğer farklı bir operatörden hattını Türk Telekoma taşıyan kişiler DENEME yazıp 5555'e mesaj göndermeleri durumunda ücretsiz olarak 500 MB internet kazanabilmektedir. Bu bakiyeyi 1 ay boyunca istedikleri zaman kullanabilirler.

Yine 5555 üzerine gönderilecek GIGA mesajı Türk Telekom kullanıcılarına sadece haftanın ilk iki günü kullanabilecekleri 10 GB bedava internet kazanabilmektedir. Bu kampanyada 1 ay için geçerlilik korumaktadır.

Türk Telekom mobil sayfası üzerinden TL yükleyen kişilerde hediye internet kazanabiliyor. 15 TL ve üzeri yapılan bakiye yükleme işlemlerinde haftalık olarak geçerli olan 1 GB bedava internet tanımlaması yapılabilmektedir.

Etiketler: türk telekom bedava internet, bedava türk telekom internet, selfy bedava internet, türk telekom salla kazan

0 yorum:

Yorum Gönder

İnterneti Bitenlere Türk Telekom Bedava İnternet Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- İnterneti Bitenlere Türk Telekom Bedava İnternet bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- İnterneti Bitenlere Türk Telekom Bedava İnternet bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- İnterneti Bitenlere Türk Telekom Bedava İnternet bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde İnterneti Bitenlere Türk Telekom Bedava İnternet bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.