21 Şubat 2018 Çarşamba

İnterneti Bitenlere Turkcell Bedava İnternet


İnternet konusunda neredeyse birçok kişinin ortak sıkıntıları bulunmaktadır. Birçok kişi paketlerinin çabuk bittiğini, yeterli gelmediği üzerine şikayetlerini dile getirmektedir. Özellikle turkcell bedava internet konularının son zamanlarda giderek artması üzerinde bizlerde bazı çözüm önerileri geliştirmek istediğimizi belirtelim.

Bedava internet arayışlarının özellile 4.5G geçiş sürecinden sonra araştırıldığını görmekteyiz. 4.5G geçişi yapılması ile beraber yüksek hızda internet kullanımı yapıldığını, bu durumun da internet paketlerinin anlık olarak bitmesine neden olmakta. Yazımız içerisinde bedava turkcell internet paylaşımlarında bulunmaya çalışacağız.

İnterneti Bitenlere Turkcell Bedava İnternet

Turkcell'e ait bir müzik dinleme uygulaması olan Fizy, bedava internet kazanılma konusunda kullanılan araçlar arasında yer almakta. Fizy üzerinden 100 ile 249 müzik dinleyen kişilere 250 MB, 250 ile 499 müzik dinleyenlere 500 MB bedava internet dağıtılmaktadır.

Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yaparak salla kazan yaparak bol miktarda bedava internet kazanabilirsiniz. Salla kazan ile maksimum 10 GB'a kadar bedava internet alabilirsiniz.

Yine Turkcell Hesabım üzerinden bedava internet kazanabileceğiniz bir yöntemden bahsedeceğiz. Hesabım bölümünden TL yükleme işlemi yapanlara 1 GB bedava internet verilemektedir.

Etiketler: turkcell bedava internet, turkcell bedava internet 2222, bedava turkcell internet, turkcell hediye internet

0 yorum:

Yorum Gönder

İnterneti Bitenlere Turkcell Bedava İnternet Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- İnterneti Bitenlere Turkcell Bedava İnternet bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- İnterneti Bitenlere Turkcell Bedava İnternet bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- İnterneti Bitenlere Turkcell Bedava İnternet bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde İnterneti Bitenlere Turkcell Bedava İnternet bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.