21 Şubat 2018 Çarşamba

İnterneti Bitenlere Vodafone Bedava İnternet

Günümüzde internet kullanımları cep telefonlarımıza kadar yansımış ve hayatımızın birer parçası olarak yer edinmeye başlamışlardır. Her gün günümüzün en azından birkaç saatini internette çeşitli platformlarda harcıyor, eğlenceli vakitler geçirmeye çalışıyoruz.

 4.5G teknoloji ile beraber artık telefonlarımızın daha fazla internet kullanımı yapmalarından dolayı paketlerinin yeterli gelmediğini görmektedir. Birçok kullanıcı internet üzerinden vodafone bedava internet aramaları yaptıklarını görmekteyiz.

İnterneti Bitenlere Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Self Servis uygulamasına akıllı telefonları üzerinden ilk kez giriş yapan kişilere 100 MB internet hediye edilmektedir. Detaylarını uygulamaya giren kişiler adımları takip ederek öğrenebilirler.

Vodafone Yanımda uygulamasını Google Play Store ve App Store içerisinden indiren kişiler, Pazar ve pazartesi günleri uygulamaya giriş yapmaları durumunda 250 MB bedava internet kazanabilirler.

Hatlarını 4.5G uyumlu hale getiren kişilere vodafone hediye olarak 5 GB bedava internet kazanabilirler. Bu kampanya 5 Temmuz 2016 itibari ile geçerli hale gelmiştir.

SUPER 2GB yazıp 3636 üzerine SMS gönderen kişilere 2GB bedava internet gönderilmektedir. Bu kampanya sadece hattını vodafone üzerine taşıyan kişilere sağlanmaktadır.

Etiketler: vodafone bedava internet, vodafone bedava internet 2018, bedava vodafone internet

0 yorum:

Yorum Gönder

İnterneti Bitenlere Vodafone Bedava İnternet Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- İnterneti Bitenlere Vodafone Bedava İnternet bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- İnterneti Bitenlere Vodafone Bedava İnternet bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- İnterneti Bitenlere Vodafone Bedava İnternet bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde İnterneti Bitenlere Vodafone Bedava İnternet bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.