15 Şubat 2018 Perşembe

İşte Tamamen Bedava 4story Çarlar

Eskimeyen oyunlar arasında yer alan 4story, bizleri büyütmüş, gelecek neslinde iyi bir oyun deneyimi yaşamasına öncülük etmiştir. Çağımızın grafik ayarlamalarına tam olarak uygun olmasa da kurgu ve yapı olarak oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz.

Bu oyun içerisinde yıllarını harcamış bir kişi olarak bedava 4story çarlar konusunu açıyor ve kendi hesabımı da paylaşıyorum. Aşağıdaki hesapların tamamı denenmiş olup başarılı bir şekilde oyuna giriş yapmıştır.

İşte Tamamen Bedava 4story Çarlar

Oyun hesaplarımızın daha fazla kenarda durmasına gönlümüzün razı olmadığını, 4story bedava çarlar adı altında dağıtmaya razı olduğumuzu söyleyebiliriz. Bedava olarak dağıtılan hesapların oldukça iyi özelliklere sahip olduğunu görecek ve şaşıracaksınız.

Bunun için öncelikle biraz oyunu öğrenmenizi öneriyor, sistemi yakından tanımamanız durumunda zorluk yaşayacağınızı ifade ediyorum. Görselde tüm 4story bedava çarlar hesaplarının şifreleri ile beraber yer aldığını görebilirsin. Eğer olur da hesaplar aktif değil ya da yanlış şifre uyarısı verirse bana yorumdan ulaşarak hesap isteyebilirsin.

4Story Bedava Çarlar

Etiketler: 4story bedava çarlar, 4story bedava çarlar doğru, 4story bedava çarlar 2018, 4story yüksek levelli çarlar, bedava 4story çarlar

0 yorum:

Yorum Gönder

İşte Tamamen Bedava 4story Çarlar Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- İşte Tamamen Bedava 4story Çarlar bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- İşte Tamamen Bedava 4story Çarlar bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- İşte Tamamen Bedava 4story Çarlar bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde İşte Tamamen Bedava 4story Çarlar bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.