15 Şubat 2018 Perşembe

İşte Tamamen Bedava Goley Çarlar

Joygame'a ait olan oyunlar içerisindeki en popüler oyun kuşkusuz ki Goley'dir. Animasyon karakterleri üzerine futbol havası oluşturan yapımcı şirketin oldukça güzel bir oyuna imza attıklarını, kısa zaman içerisinde elde ettiği başarıdan görebilmekteyiz.

Oyun içerisinde ilk başlarda sayısız hesap açıldığını, sonradan bir çöplüğe döndüğünü görmekteyiz. Ellerinde kalan birçok hesabın çöp olmasını istemeyen kişiler goley bedava çarlar arayan kişilere bu hesapları vermek istemektedir. Oyuncular arası en önemli şeyin yardımlaşma olduğunu, bu bağlamda her oyunda böyle hesap dağıtımlarının olduğunu söyleyebiliriz.

İşte Tamamen Bedava Goley Çarlar

Burada elimizde az da olsa bulunan bedava goley çarlar paylaşımında bulunarak okuyucularımıza biraz da olsa fayda sağlamaya çalışacağız. Hesaplara girmeyi tek tek denemediğimizi, hesap sahiplerinden aldığımız bilgilere göre tüm şifrelerin doğru olduğunu söyleyebiliriz.

Yazımızı yayına aldıktan sonraki 2 gün içerisinde hesapların yok olacağını biliyoruz. Bu nedenle yorum alanında bana hata aldığınız hesapları bildirirseniz yeni goley bedava çarlar ekleyebileceğimi de size belirtmek istiyorum

Goley Bedava Çarlar


Etiketler: goley bedava çarlar, goley bedava çarlar doğru, goley bedava çarlar 2018, goley yüksek levelli çarlar, bedava goley çarlar

0 yorum:

Yorum Gönder

İşte Tamamen Bedava Goley Çarlar Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- İşte Tamamen Bedava Goley Çarlar bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- İşte Tamamen Bedava Goley Çarlar bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- İşte Tamamen Bedava Goley Çarlar bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde İşte Tamamen Bedava Goley Çarlar bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.