13 Şubat 2018 Salı

İşte Tamamen Bedava Knight Çarlar

90’lı yıllar gençliğinin internet kafe bağımlısı olmasına neden oyun elbette tahmin ettiğiniz gibi Knight Online’dir. Geçmişi oldukça eski olan bu oyun milyonlarca kişi tarafından oynanmış halen oynanmaya devam etmektedir. Steam alanına giriş yapması ile popülaritesini artırmış, birçok yeni oyuncu kazanmaya başlamıştır. 

Yeni oyuncuların gelmesi ile beraber knight bedava çarlar aramaları çoğalmış, eski oyuncuların birçoğu hesaplarını hediye olarak dağıtmaya başlamıştır. Geçtiğimiz günlerde bizlere ulaşan eski oyuncular hesaplarını bizlere gönüllü olarak vermiş ve bunların bedava knight çarlar olarak dağıtılmasını istemişlerdir.


Eski tadı olmasa da bedava knight çarlar dağıtılmaya başlanması ile birçok oyuncu oyuna giriş yapmaya başlamıştır. Birçok etkinlikler yapılıyor, oyuna yeni giren kişilerin varlığı ile ticaretlerde de güzel etkileşimlerin meydana geldiğini görüyoruz.

Bize gelen bedava knight çarlar ile birkaç kez oyuna girmiş, eski günlerimizi ne kadar özlediğimizi fark ettik. Artık devir sizin devriniz arkadaşlar. Oyuna girin, eğlenmek adına zevkli şeylere imza atın. Eğer hesaplar tükenirse de bana yorumdan yazın ki yenilerini ekleyeyim.

Knight Bedava Çarlar


Etiketler: knight bedava çarlar, knight bedava çarlar doğru, knight bedava çarlar 2018, knight yüksek levelli çarlar, bedava knight çarlar

0 yorum:

Yorum Gönder

İşte Tamamen Bedava Knight Çarlar Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- İşte Tamamen Bedava Knight Çarlar bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- İşte Tamamen Bedava Knight Çarlar bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- İşte Tamamen Bedava Knight Çarlar bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde İşte Tamamen Bedava Knight Çarlar bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.