13 Şubat 2018 Salı

İşte Tamamen Bedava Metin2 Çarlar

Örümcek zindan oda savaşları, lonca savaşları, metin savaşları heyy gidi günler heyy. Bizler çocukluğumuzu gerçekten güzel yaşamışız. Lisede dersten kaçar, üniversitede vizelere gitmez ama oyunumuzdan eksik kalmazdık. Metin2 gerçekten güzel bir oyundu ve halen güzelliğini korumakta.

Ben dahil birçok kişi zamanında elimizdeki hesapların tamamını bedava metin2 çarlar adı altında oyunculara dağıttık. Bizden sonra gelen neslinde aynı hareketleri gösteriyor olması bizlere oldukça gurur veriyor. Geçen günlerde mail yolu ile gelen bazı bedava metin2 çarlar yazımızın devamında yer almakta.

Metin2 oyunu steam'a gelmesi ile birlikte yıllar içerisinde kaybettiği oyuncuları yeniden kazanmaya başladı. Birçoğu oyuna geri dönüş yaparken bazıları sadece giriş çıkış yaptı. Hal böyle olunca geri dönüş yapmak istemeyenler bedava olarak hesaplarını dağıtma kararı aldı.

Bizlere gelen bedava metin2 çarlar hesaplarını da gönüllü olarak dağıtıyor karşılığında hiçbir şey istemiyoruz. Gönderimiz altında yer alan resimlerden istediğiniz hesapları alabilirsiniz. Eğer hesaplarda silinme olursa bana yorum olarak bildirirseniz yenilerini bulur eklemeye çalışırım.

Metin2 Bedava Çarlar


Etiketler: metin2 bedava çarlar, metin2 bedava çarlar doğru, metin2 bedava çarlar 2018, metin2 yüksek levelli çarlar, bedava metin2 çarlar

0 yorum:

Yorum Gönder

İşte Tamamen Bedava Metin2 Çarlar Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- İşte Tamamen Bedava Metin2 Çarlar bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- İşte Tamamen Bedava Metin2 Çarlar bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- İşte Tamamen Bedava Metin2 Çarlar bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde İşte Tamamen Bedava Metin2 Çarlar bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.