15 Şubat 2018 Perşembe

İşte Tamamen Bedava RigorZ Çarlar

Son zamanların en iyi çıkış yakalayan FPS oyunu olan RigorZ, ülkemizden birçok oyuncuyu bünyesine dahil etmiş durumda. İlk etapta belirli bir yere kadar ilerleyen oyuncular diğer oyunlarına zaman ayıramadıklarından dolayı oyunu bırakmak durumunda kalıyor.

Oyuncular tarafından bu şekilde bırakılan hesapların bizlere ulaştığını, rigorz bedava çarlar olarak dağıtılmasının istemişlerdir. Bizlerde üzerimize düşeni yerine getiriyor ve konumuzun devamında hesapları paylaşacağımızı belirtiyoruz.

İşte Tamamen Bedava RigorZ Çarlar

Rigorz oyununa olan ilginin farkında olduğumuzu ve daha çok kişiye ulaşmak için elimizden geleni yaptığımızı belirtebiliriz. Bu bağlamda şu ana kadar elimize ulaşan bedava rigorz çarlar paylaşımının yeterli olduğunu düşünüyoruz.

İstediğiniz hesabı aldıktan sonra yorum olarak hangi hesabı aldığınızı kesinlikle belirtirseniz diğer kişilerinde işlerini kolaylaştırabilirsiniz. Yeni rigorz bedava çarlar geldiğinde sizlere haber vermemiz için mail adresinizi yorum kısmına göndermenizi istiyoruz. Bu, iletişim açısından oldukça kolay olacaktır.

RigorZ Bedava Çarlar

Etiketler: rigorz bedava çarlar, rigorz bedava çarlar doğru, rigorz bedava çarlar 2018, rigorz yüksek levelli çarlar, bedava rigorz çarlar

0 yorum:

Yorum Gönder

İşte Tamamen Bedava RigorZ Çarlar Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- İşte Tamamen Bedava RigorZ Çarlar bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- İşte Tamamen Bedava RigorZ Çarlar bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- İşte Tamamen Bedava RigorZ Çarlar bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde İşte Tamamen Bedava RigorZ Çarlar bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.