13 Şubat 2018 Salı

İşte Tamamen Bedava Transformice Çarlar

Tarayıcı tabanlı oyunlar içerisinde milyonlarca oyuncu kitlesi bulunan Transformice, bir farenin peynir peşindeki koşuşunu konu almaktadır. Basit bir kurguya sahip olduğu düşünülmesine rağmen ciddi oranda bir oyuncu kitlesi bulunmakta. 

Bizlere gelen bedava transformice bedava çarlar aracılığı ile oyuna bir kez giriş yaptığımızı ve ciddi oyuncu yoğunluğu ile karşılaştığımızı söyleyebiliriz. Elimize çok fazla bedava transformice çarlar geçtiğini, bu hesapları okuyucularımıza hiçbir çıkar beklemeden dağıtmak istediğimizi belirtmek istiyoruz. Hesaplar ile ilgili ayrıntıları merak eden kişilere;

Tarayıcı tabanlı oyunlara göre bizleri şaşırtan oyun internet üzerinden de ciddi oranda araştırılmakta. Oyunu oynayan kitlenin biraz düşük olduğunu genel olarak çocuklar tarafından oynandığını görmekteyiz. Ara ara yetişkinlerin de girdiği oyunda oyuncular arası hesap transferinin oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz. 

Bize de son zamanda ciddi oranda transformice bedava çarlar geldiğini, elimizden geldiğince bu hesapları ücretsiz olarak dağıtmaya çalışacağımızı söyleyelim. Konu altında eklediğimiz görsele birçok hesap ekledik. Eğer hepsi alınmış ise bana yorum alanında yazarak yenilerinin eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Bununla beraber LOL bedava çarlar konusunda da hesap arayışınız varsa sizi BU Bağlantı adresine davet edebiliriz.

Transformice Bedava Çarlar


Etiketler: transformice bedava çarlar, transformice bedava çarlar doğru, transformice bedava çarlar 2018, transformice yüksek levelli çarlar, bedava transformice çarlar

0 yorum:

Yorum Gönder

İşte Tamamen Bedava Transformice Çarlar Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- İşte Tamamen Bedava Transformice Çarlar bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- İşte Tamamen Bedava Transformice Çarlar bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- İşte Tamamen Bedava Transformice Çarlar bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde İşte Tamamen Bedava Transformice Çarlar bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.