21 Şubat 2018 Çarşamba

Mesaj Hakkı Bitenlere Turkcell Bedava SMS Paketi

SMS çağımızda çok fazla kullanılmayan bir operatör servisi olduğunu fakat ara ara ihtiyaçlarımız için gerekli olan bir hizmet olduğunu söyleyebiliriz. Hatlarında SMS bulunmayan birçok Turkcell kullanıcısı, ihtiyaç olması durumunda turkcell bedava SMS arayışlarına girerek kendilerine uygun bir hizmet aramaktadırlar.

Operatör firmalar, kullanıcılarının bu tür sıkıntı yaşadıklarını bildikleri için bazı hizmetlerini tek seferlik olarak ücretsiz sunmaktadırlar. Bu gibi durumlarda bedava sms paketi en çok aranan ve en çok ihtiyaç duyulanlar arasına girmektedir. Yazımız içerisinde hangi yöntemler ile bedava sms alabileceğinizden bahsedeceğiz.

Mesaj Hakkı Bitenlere Turkcell Bedava SMS Paketi

Hattını farklı bir operatörden Turkcell'e taşıyan kişiler, SELAM yazıp 2222'ye göndermeleri durumunda belirli bir miktar bedava sms hakkı kazanabilmektedirler. Mevcut bir hizmeti bulunan kişilere bu hizmet kapalıdır.

Mevcut durumdaki Turkcell kullanıcıları ise SUPRİZ yazarak 2222'ye mesaj göndermeleri durumunda sistem tarafından rastgele tutarda bir sms sayısı kazanabilmektedir. Bu paket hakkını da kullana kişiler;

Tüm haklarını kullanmış kişilere bir önerimiz daha olduğunu söylemek istiyoruz. EVET yazıp sms üzerinden 2222'ye gönderen kişilere bir ay kullanabilecekleri 200 SMS hediye edilecektir.

Etiketler: turkcell bedava sms, turkcell bedava sms kazama, turkcell bedava sms 222, bedava turkcell sms

0 yorum:

Yorum Gönder

Mesaj Hakkı Bitenlere Turkcell Bedava SMS Paketi Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Mesaj Hakkı Bitenlere Turkcell Bedava SMS Paketi bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Mesaj Hakkı Bitenlere Turkcell Bedava SMS Paketi bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Mesaj Hakkı Bitenlere Turkcell Bedava SMS Paketi bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Mesaj Hakkı Bitenlere Turkcell Bedava SMS Paketi bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.