17 Şubat 2018 Cumartesi

Pinterest Ne İşe Yarar?


Dünya üzerinde popüler olan bir diğer sosyal medya sitesinin pinterest olduğunu görüyor, bu uygulamanın ülkemizde yeterince tanınmadığını görüyoruz. Tamamen görsel paylaşımı üzerine kurulan internet sitesi, internet üzerinde sıklıkla beğenilen ve paylaşılan fotoğrafları listeleyerek kullanıcılarına sunmakta.

Bununla beraber kullanıcıları da kendi istekleri doğrultusunda resimler yükleyerek bu ağ içerisinde dolaşım göstermesine olanak sağlıyor. Pinterest ücretli mi ya da pinterest güvenilir mi diye soruyorsan bir alt satıra davet edeyim.

Pinterest Ne İşe Yarar?

İnternet üzerinde fikir edinmek istediğin her konuya ilişkin görselleri bünyesinde barındıran pinterest, Instagram'ın oldukça üst bir versiyonunu oluşturmakta. Instagram kişisel olarak resim paylaşmak için kullanılırken pinterest'in her alanda milyarlarca adet fotoğraf barındırdığını görüyoruz.

Birçok kişi ellerinde bulunan ürünleri buradan satışa çıkarıyor, ürünlerinin resimleri üzerinden gelir elde ediyor. Ara ara sosyal medya ağlarından sıkılan kişilerin kesinlikle denemesi gerektiğini, buradaki zengin dünyanın başka hiçbir ağ içerisinde olmadığını da ekliyoruz.

Etiketler: pinterest kelime anlamı, pinterest ücretli mi, pinterest nedir, pinterest ne işe yarar, pinterest kelime anlamı

0 yorum:

Yorum Gönder

Pinterest Ne İşe Yarar? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Pinterest Ne İşe Yarar? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Pinterest Ne İşe Yarar? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Pinterest Ne İşe Yarar? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Pinterest Ne İşe Yarar? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.