22 Şubat 2018 Perşembe

Qlairista Doğum Kontrol Hapı Kullanımı ve Yan Etkileri

Yumurta döllenmesini engelleyerek gebeliği önleyen ilaçlar arasında yer alan Qlairista, son zamanlarda birçok kadın tarafından araştırılmaktadır. Uzmanlar, genel olarak doğum kontrol hapı kullanımı öncesinde kadınların kesinlikle kullanım talimatlarını okumalarını, ona göre bir uygulama yapmalarını önermektedir.

Doğum kontrol hapı kullanımı sonucunda hassas yapıya sahip bazı kadınlarda ruhsal ve psikolojik etkiler, değişimler meydana geldiğini görmekteyiz. Meydana gelen yan etkilerin sadece bu değişimler ile sınırlı kalmadığını, alerji durumlarına kadar giden etkiler meydana getirdiğini görmekteyiz. Bu yazımızda Qlairista doğum kontrol hapı kullanımı ve yan etkileri hakkında bilgiler vereceğiz.

Qlairista Doğum Kontrol Hapı Kullanımı ve Yan Etkileri

  • Bu ilacın kullanılması durumunda sıklıkla atardamar ve toplardamarlar içerisinde pıhtılaşma durumunun meydana geldiği görülmüştür.
  • Sıklıkla genetial bölge içerisinde intihap durumunun meydana geldiğini, iltihaba bağlı olarak koku durumlarının oluştuğunu söyleyebiliriz.
  • Bir ay boyunca sürekli olarak kullanılması durumunda cinsel isteğin azaldığını hatta kaybolma aşamasına geldiğini görmekteyiz. 
  • Sıklıkla göğüs bölgesinde meydana gelen ağrıların da bu ilacın bir yan etkisi olarak meydana geldiği tespit edilmiştir.
Etiketler: qlairista doğum kontrol hapı, qlairista hapının yan etkileri, qlairista nasıl kullanılır, qlairista ilk ay korur mu

0 yorum:

Yorum Gönder

Qlairista Doğum Kontrol Hapı Kullanımı ve Yan Etkileri Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Qlairista Doğum Kontrol Hapı Kullanımı ve Yan Etkileri bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Qlairista Doğum Kontrol Hapı Kullanımı ve Yan Etkileri bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Qlairista Doğum Kontrol Hapı Kullanımı ve Yan Etkileri bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Qlairista Doğum Kontrol Hapı Kullanımı ve Yan Etkileri bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.