17 Şubat 2018 Cumartesi

Twitter Güncelleme Nasıl Yapılır?

Sosyal medya uygulamaları insanların gün içerisindeki boş vakitlerini değerlendirmek için kullandıkları en büyük araçlar arasında yer almakta. İçerisinde kendilerine özel bir dünya kuran kullanıcılar, takipçi kitleleri ile içselleşerek güzel ve eğlenceli zamanlar geçirebilmekte.

Twitter, dünyanın en popüler mikro blog aracı olarak gösterilmekte olup milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Ülkemizde çok yaygın olmamasından dolayı meydana gelen sıkıntılara karşı çözüm önerisinde bulunmak bazen oldukça zor olabilmekte.

Güncellemeler, uygulamaların bir ömür boyu hizmet verebilmesi için oldukça önemlidir. Twitter güncellenmiyor sorusu son zamanlarda birçok kişi tarafından dile getirilmekte.

Twitter Güncelleme Nasıl Yapılır?

Tiwitter güncelleme yap bağlantısından hata alan kişiler ilk olarak bu sorununun çözümünü internetten araştırmaktadırlar. Güncellemenin yapılmaması durumunda Twitter akış yenilenmiyor sorunlarının meydana geldiğini ve birçok özelliğin kısıtlandığını görüyoruz. Sık kullanılan 2 mobil işletim sistemi olan Andorid ve İOS'a göre twitter güncelleme nasıl yapılır değinmeye çalışacağız.

Android kullanıcıları, Google Play Store mağazasına girip sol ekranda yer alan ayarlar bağlantısına giriş yaparak buradan "uygulamaları otomatik olarak "güncelle" bölümüne tıklayarak gelen bağlantıya onay vermelidirler. Bu işlemi yapan kişilerin twitter güncelleme nasıl yapılır sorularına cevap vermiş olduk.

İOS kullanıcıları ise; telefonlarının ayarlar bölümüne giriş yaparak buradan iTunes ve App Store bölümüne geçiş yapmaları gerekmektedir. Bu bölümde yer alan "güncellemeler" bölümünü aktif etmeniz durumunda uygulamaların otomatik olarak güncellendiğini görebilirsiniz.

Etiketler: twitter güncelleme, twitter nasıl güncellenir, twitter güncelleme sorunu, twitter güncellenmiyor, 

0 yorum:

Yorum Gönder

Twitter Güncelleme Nasıl Yapılır? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Twitter Güncelleme Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Twitter Güncelleme Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Twitter Güncelleme Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Twitter Güncelleme Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.