17 Şubat 2018 Cumartesi

Whatsapp Güncelleme Nasıl Yapılır?

1 milyardan fazla kullanıcı ise dünyanın en büyük online mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, yavaş yavaş hayatımızın bir parçası olma yolunda ilerliyor. Sıradan işlerimiz başta olmak üzere kurumsal ve ticari görüşmelerin dahi bu platform üzerinden yapılması hem iletişim daha hızlı olmasına hem de herhangi bir masraf meydana gelmemesine olanak sağlamakta.

Bildiğiniz gibi WhatsApp üzerinden yapılan mesajlaşmalar, sesli görüşmeler, videolu görüşmelerin tamamı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Yapımcı şirket, kullanıcıların işlerine yarabilecek tonlarca özelliği belirli zaman diliminde güncellemeler yolu ile yaymakta olup eşzamanlı olarak kullanılmasına olanak sağlamakta. Telefonlarınız otomatik olarak güncelleme yapmıyorsa aşağıdaki yolları deneyerek telefonlarınızı güncelleştirebilirsiniz.

Whatsapp Güncelleme Nasıl Yapılır?

WhatsApp nasıl güncellenir sorusunun cevabını yazımız içerisinde bulabileceğini, bu yöntemin meydana gelen her güncellemeyi telefonuna otomatik olarak indireceğini belirteyim.

Genel olarak telefonların uygulamaları otomatik olarak güncelliğini, whatsApp güncellenmiyor sorununun bağlantı ile alakalı olabileceğini düşünmekteyiz. Güncellemeleri hem İOS telefonlar için hem de Android telefonlar anlatmaya çalışacağız.

Android WhatsApp Güncelleme Bağlantısına BURADAN ulaşabilirsin.

İOS WhatsApp Güncelleme Bağlantısına BURADAN ulaşabilirsin.

Uygulamaların resmi mağaza bağlantı adreslerini verdiğimizi, bu bağlantılardan ziyaret ettiğinde otomatik olarak güncelle butonunun yer alacağını göreceksiniz.

Etiketler: whatsapp güncelleme, whatsapp güncellenmiyor, whatsapp nasıl güncellenir,  whatsapp güncelleme nasıl yapılır

0 yorum:

Yorum Gönder

Whatsapp Güncelleme Nasıl Yapılır? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Whatsapp Güncelleme Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Whatsapp Güncelleme Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Whatsapp Güncelleme Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Whatsapp Güncelleme Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.