17 Şubat 2018 Cumartesi

Whatsapp'ta Kalın Nasıl Yazılır?WhatsApp, bilindiği üzere ücretsiz mesajlaşma servisi sunmasından dolayı dünyanın en çok kullanılan uygulaması seçilmiş durumda. Gün içerisinde 1 milyardan fazla insan 55 milyar adet mesaj göndererek iletişimlerini bu platform üzerinden sürdürmekte.

Standart olarak iletişim sırasında belirli bir yazı tipinin kullanıldığını, bu yazı tipinin artık ihtiyaçları karşılamadığını gözlemlenmiştir. Bu bağlamda yapılan çalışmalar sonucunda WhatsApp'a birçok yeni yazı stili geldiğini görüyor ve artık yazışmaların daha anlamlı ve bütünsel olduğunu görüyoruz.

Whatsapp'ta Kalın Nasıl Yazılır?

Whatsapp kalın yazma konusunda arkadaşlarınız sizlere sürekli mesaj atıyor ve sizlere hava atıyorsa bu durum moralinizi oldukça bozabilir. Bu yazıyı okuduktan sonra artık sende whatsapp kalın yazı yazma öğrenecek ve arkadaşlarına kalın yazılmış mesajlar göndereceksin.

İlk olarak yazmak istediğin cümle ya da metni normal olarak yazmanı istiyorum. Eğer yazın bitti ise yazının hem başına hem de sonuna bir yıldız (*) koymanı istiyorum. Yani şu şekilde; *ben artık kalın yazı yazabiliyorum* yaptığın zaman yazının kalın olduğunu göreceksin.

Etiketler: whatsapp kalın yazma, whatsapp kalın yazma ios, whatsapp kalın yazma android kalın yazı nasıl yazılı whatsapp,

0 yorum:

Yorum Gönder

Whatsapp'ta Kalın Nasıl Yazılır? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Whatsapp'ta Kalın Nasıl Yazılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Whatsapp'ta Kalın Nasıl Yazılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Whatsapp'ta Kalın Nasıl Yazılır? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Whatsapp'ta Kalın Nasıl Yazılır? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.