31 Ağustos 2018 Cuma

Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme

Instagram, son zamanların en büyük sosyal medya ağı olarak karşımıza çıkmakta. Fotoğraf ve video paylaşım konusundaki ihtiyaçlarımızın tamamını karşılyaabilen bu platform, kullanıcılar arasındaki iletişimin de kucak açmakta. Direk Mesaj (DM) üzerinden birbirleri ile sohbet edebilen kişiler, ara ara kullandıkları bu özellik üzerinden sorun yaşayabilirler.

Direk Mesajlar ile sohbet ettiği bir kişinin mesajlarını yanlışlıkla silen kişiler, anlık olarak büyük bir telaşa kapılabilirler. Sohbet içerisinde oldukça önemli konuşmalar olduğundan dolayı instagram silinen mesajları geri getirme şeklinde aramalar yaparak çözüm aradıklarını görmekteyiz. Bu konu hakkında birçok internet sitesi çeşitli çözüm yolları paylaşmalarından dolayı bizler de bu yazıyı hazırlamak istedik.

Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme

instagram silinen mesajlar nasıl bulunur şeklinde bir uygulamanın aslında hiçbir zaman var olmadığını söyleyebiliriz. Eğer bir kişi ile yaptığınız DM görüşmelerini bilinçli ya da bilinçsiz olarak silmeniz durumunda asla geri gelmeyeceğini bilmelisiniz. Herhangi bir yan eklenti, program, uygulamanın böyle bir yetki ya da izne sahip olmadığını da belirtmek istiyoruz.

Son zamanlarda instagram silinen mesajlar nasıl bulunur şeklinde bazı uygulamaların internet üzerinde gezdiğini görüyoruz. Bu uygulamaların asıl amacı sizlerden hesap bilgilerinizi alarak hırsızlık yapmaktır. Bu tür programlara asla itibar etmeyerek güvenmediğiniz herhangi bir yerden asla hesabınıza giriş yapmamanızı öneririz.

Etiketler: instagram silinen mesajları geri getirme iphone, instagram silinen mesajları geri getirme 2018,instagram silinen mesajlar nasıl bulunur, instagramda silinen mesajları geri yükleme programı, instagramda silinen mesajları geri getirme 2018, instagram gizlenen dm geri getirme

0 yorum:

Yorum Gönder

Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.