16 Ağustos 2018 Perşembe

İnstagram Son Görülme Kapatma

Instagram, son yılların en popüler sosyal medya ağı olması ile biliniyor. Facebook tarafından satın alınması ile beraber kullanıcı sayısını 1 milyarın üzerinde çıkaran platform, getirmiş olduğu birçok yenilik ile adından sıklıkla bahsettirmekte. Instagram'ın mesajlar kısmı kişilerin birbirleriyle sohbet edebilme, beğendiği gönderileri paylaşma gibi amaçlara sahip olmakta. Geçtiğimiz günlerde gelen bir güncelleme, sohbet edilen kişilerin Instagram'a en son ne zaman girdiğini göstermekte.

İnstagram Son Görülme Kapatma

instagram son görülme kapatma görseli
instagram son görülme kapatma 
Birçok kişi, bu düzenlemeden rahatsız olduğunu, sürekli olarak instagram son görülme kapatma şeklinde aramalar yaptığını görmekteyiz. Gelen tepkiler sonucunda şirket İnstagram son görülme durumunu pasif hale getirebilecek bir güncelleme yayınlamış durumda. Hatta instagram son görülme kapatma iPhone, instagram son görülme kapatma Android şeklinde aramaların Google Trendler içerisinde dahi yer aldıklarını görmekteyiz. instagram son görülme kapatma işlemi yapmak isteyen kişiler, bu işlemi birkaç dakika içerisinde yaparak istediği sonuca ulaşabilirler. Bunun için kişilerin öncelikle Instagram profillerinden "Ayarlar" kısmına girmeleri gerekmektedir. Ayarlar kısmından en aşağı inildiğinde "Hareket Durumunu Göster" şeklinde bir butonun açık halde bulunduğunu göreceksiniz. Bu seçeneği Pasif hale getirmeniz durumunda artık son görülmenizi başarılı bir şekilde kapatarak rahat bir dolanım ortamı oluşturabilirsiniz.

Bu işlemin tam tersini yapmanız durumunda da kapalı olan instagram son görülme açma işlemini yapabilirsiniz. Hareket durumu kapalı olması durumunda başka kişilerin son görülmelerini göremezsiniz. Eğer başka kişilerin son görülmelerini görmek istiyorsanız aynı işlemi tersten uygulayarak bu özelliği aktif hale getirebilirsiniz.
Etiketler: instagram son görülme kapatma, instagram son görülme kapatma iphone, instagram son görülme kapatma android, instagram son görülme bakma, instagram son görülme açma, instagram son görülme nasıl açılır

0 yorum:

Yorum Gönder

İnstagram Son Görülme Kapatma Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- İnstagram Son Görülme Kapatma bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- İnstagram Son Görülme Kapatma bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- İnstagram Son Görülme Kapatma bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde İnstagram Son Görülme Kapatma bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.