17 Ağustos 2018 Cuma

Instagram’dan Video İndirme

Instagram, ilk etapta sadece fotoğraf paylaşımı için oluşturulan bir platform olsa da zaman içerisinde video paylaşımlarının yapılacağı alan haline de gelmiştir. Paylaşılan videolar ilk etapta 15 saniyeden oluşsa da zaman içerisinde bu sınır 60 saniyeye kadar çıkmıştır. Önümüzdeki dönemlerde gelecek güncelleme ile bu sınırın 60 dakikaya kadar çıkabileceği ifade edilmekte. Kullanıcılar, başta kendilerine ait videolar başta olmak üzere internet üzerinden kendilerine hoş gelen videoların paylaşımlarını yapmaktadırlar. 


Instagram’dan Video İndirmeinstagram'dan video indirme makale görseli
instagram'dan video indirme

Hal böyle olunca birçok kişi instagram video indir şeklinde bazı aramalar yaparak beğendiği videoları nasıl indirebileceklerini merak etmektedirler. Bu alan için oluşturulmuş bazı internet siteleri videoların indirilebilmesine olanak sağlayan sistemler yapmışlardır. İnstagram video indir iphone başta olmak üzere tüm telefon servisleri için eşit bir şekilde kullanılabilmektedir.


saveinsta.com
w3toys.com
downloadgram.com
forhub.io


Yukarıda yer alan internet adresleri hem instagram fotoğraf indirme hem de instagram video indirme işlemleri için kullanılabilirler.  Servislerin tamamı ücretsiz olup sınırsız olarak video ve fotoğraflar indirilebilmesine olanak sağlamaktadır.

Etiketler: instagram video indirme, instagram video indirme online, instagram video indirme iphone, instagram video yükleme

0 yorum:

Yorum Gönder

Instagram’dan Video İndirme Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Instagram’dan Video İndirme bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Instagram’dan Video İndirme bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Instagram’dan Video İndirme bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Instagram’dan Video İndirme bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.