17 Ağustos 2018 Cuma

WhatsApp Durum Sözleri

WhatsApp, günümüzde birçok kişinin mesajlaşma servisi olarak kullandığı platformlar arasında yer almaktadır. İlk etapta kullanıcılarının tamamen ücretsiz bir şekilde mesajlaşmalarına olanak sağlayan WhatsApp, Facebook tarafından satın alınılması ile beraber birçok değişiklik meydana getirmiştir. WhatsApp tarafından getirilen yeniliklerden birisi de kullanıcılarına tamamen ücretsiz bir şekilde görüntülü ve sesli görüşebilme olanağı da vermektedir. Bu nedenle kullanıcı sayısını sürekli artıran platform, durum özelliği sayesinde kullanıcıların kendileri ile ilgili bilgiler vermelerine olanak sağlamakta. WhatsApp durum sözleri, profillerini şekillendirmek isteyen, belirli bir mesaj iletmek isteyen kişilerin en çok araştırdığı konular arasında yer almaktadır. WhatsApp durum aşk sözleri, komik sözler, dini sözler, dokundurucu sözlerden seçilmektedir. Bu yazımız içerisinde bu sözlerden birer birer ekleyerek örnekler vermek istiyoruz.

WhatsApp Durum Sözleri


WhatsApp Durum Sözleri içerik görseli
whatsapp durum sözleri

Siyah beyaz bir hayat yaşıyorum. Benden whatsapp durumları renkli ifadeler beklemeyin.. Kulaklarım çalan müzikte, kafam yastıkta, beden dünya çöplüğünde, ruhum boşlukta… Peri masallarında bitti hayat! Ne zaman gözlerinin içine baksam, biliyorum ikimizi de aşar, o kapının ardındaki masal… Ya kendine gel, ya bize gidelim. Senin şimdiye dek yaptığın en iyi şey kaybetmek..! Mutlu etmeyeceksen meşgul de etmeyeceksin. Yıkılan hayallerim mi düştü üzerine? Verdiği umudu geri alan aldığı ahı da güle güle kullansın Ve bir gün; Hasta olmasına bile dayanamadığınız insanın, içinizde ölmesi için dua edersiniz… Hepiniz iletilerim gibisiniz sadece anlık.. Madem ki şu hayatta yeri doldurulmayacak insan yok o zaman eskilere selam yenilere devam… Bir hasret kadar uzak olsan da bir nefes kadar yakınsın yüreğime, ömrüme ömür katan yarim. Demiş ki Mevlana; seni seveni zehir olsa yut. Seni sevmeyeni, bal olsa da unut. Sen benim adımı biliyorsun, hikayemi değil!
Etiketler: whatsapp durum sözleri, whatsapp durum sözleri aşk, whatsapp durum sözleri 2018, whatsapp durum sözleri komik, whatsapp durum sözleri dini, whatsapp durum sözleri tumblr, whatsapp durum sözleri anlamlı, whatsapp durum sözleri kısa

0 yorum:

Yorum Gönder

WhatsApp Durum Sözleri Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- WhatsApp Durum Sözleri bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- WhatsApp Durum Sözleri bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- WhatsApp Durum Sözleri bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde WhatsApp Durum Sözleri bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.