31 Ağustos 2018 Cuma

WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme

WhatsApp, ücretsiz mesajlaşama hizmeti vermesinden dolayı dünya üzerinde en çok indirilmeye sahip uygulama olarak gösterilmekte. Facebook tarafından satın alındıktan sonra kendisini geliştirmeye hızla devam eden uygulama, kullanıcıların isteklerini arka arkaya yerine getirmeye başlamış durumda. Bu yazımız içerisinde mesajlar ile ilgili ortaya çıkan bir sıkıntı hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Bazen sohbet ettiği kişileri karıştıranlar, mesaj silme özelliğinin olmamasından dolayı büyük sıkıntılar yaşadıklarını belirtmişlerdir. Gelen yoğun istekler sonucunda mesaj silme özelliğini hayata geçiren şirket yine kullanıcılarından birçok şikayet almaya başladı. whatsapp silinen mesajları geri getirme şeklinde aramaların son zamanlarda giderek artması, kişilerin yanlışlıkla önemli mesajlarını da sildiklerini göstermekte.

WhatsApp'ta Silinen Mesaj Nasıl Geri Gelir?

WhatsApp mesaj silme özelliğini opsiyonel olarak getirmesinden dolayı silinen mesajlar bazı yöntemler ile geri getirebilmektedir. Mesajı silerken gelen seçenekler içerisinden "mesajı sadece benden sil" seçmeniz durumunda karşıdaki kişiden rica ederek sildiğiniz mesajın bir kopyasını geri isteyebilirsiniz.

Eğer mesajı herkesten sil özelliğini kullanarak sildi iseniz geri getirmenin sadece bir yolu bulunmaktadır. Bildiğiniz üzere whatsapp, driver servislerini kullanarak kullanıcılarının her mesajını otomatik olarak yedeklemektedir. Eğer bu servisi önceden aktif hale getirdi iseniz yedek üzerinden o günün, mesaj geldiği saati bularak geri yükleme işlemi yapabilirsiniz. Bu işlem, bazı mesajların kaybolmasına neden olabileceği gibi silinen bir mesaj, resim hatta video dosyasının dahi gelmesine olanak sağlayacaktır.

Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme Programı

İnternet üzerinde sıklıkla yaptığınız aramalarda sizlere bazı program önerilerinde bulunan olacaktır. Bu tür programların aslında herhangi bir işe yaramadığını, gerçekten işe yarayanların ise yüksek ücretler talep ettiğini görebilirsiniz. Bu gibi programları kullanmak yerine sizlere yukarıda anlattığımız yöntemler üzerinden silinen whatsapp mesajları geri getirme işlemini başarı ile tamamlayabilirsiniz.

Etiketler: whatsapp silinen mesajları geri getirme programı android, whatsapp silinen mesajları geri getirme 2018, whatsapp silinen mesajları geri getirme iphone, whatsapp'ta silinen mesajları geri getirme samsung, whatsapp silinen mesajları geri getirme programı iphone, whatsapp yedeklenmemiş mesajları geri getirme, whatsapp yedeklenmeyen mesajları geri getirme

0 yorum:

Yorum Gönder

WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.