8 Eylül 2018 Cumartesi

Alper Çağlar Yeni Film Göktürk

Alper Çağlar, son zamanlarda hızlı yükselen, yapımları ile hem sinema hem de dizi tarihinin değişmesine olanak sağlayan isimler arasında yer almakta. Dağ, Dağ 2 gibi filmlerle sinemada, Börü dizisi ile televizyonlarda büyük izleyiciler kazanmıştır. Yeni film projesini açıklaması ile beraber tekrar gündeme gelmesinden dolayı bu yazımızda he Alper Çağlar hem de Göktür filmi hakkında konuşmaya çalışacağız.

Alper Çağar Kimdir?

Alper Çağlar, 1981 yılında doğmuş olup lise hayatından bu yana sinema ile iç içe olması ile tanınmakta. Bu zamana kadar ortaya çıkardığı eserler ile kendisini gösteremese de Dağ filmi ile adından büyük oranda bahsettirmeyi başarmıştır. Alper çağlar yeni film göktürk projesi ile büyümeye halen devam etmekte. Göktürk filminin şu an için ne zaman vizyona gireceği ise belli olmadığı ifade ediliyor.

Göktürk Filmi Konusu

Alper çağlar göktürk film projesinin duyurusunu henüz geçtiğimiz haftalarda duyurdu. Çekmiş olduğu Dağ II filmi ile son zamanların en iyi yönetmeleri arasına girmesi ile ekonomik sorunlarını düzelten Çağlar, Göktürk filminin hem senaryosunu yazacak hem de yönetmenliğini yapacak. Askeri alanda çıkacağı düşünüen film arıntıları belirli olunca yazımız içerisinde yerini alacak.

Etiketler: alper çağlar kimdir, alper çağlar filmleri, alper çağlar yeni film, alper çağlar yeni film göktür, göktürk filmi

0 yorum:

Yorum Gönder

Alper Çağlar Yeni Film Göktürk Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Alper Çağlar Yeni Film Göktürk bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Alper Çağlar Yeni Film Göktürk bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Alper Çağlar Yeni Film Göktürk bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Alper Çağlar Yeni Film Göktürk bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.