8 Eylül 2018 Cumartesi

Android Dosya Gizleme Uygulaması

Telefonların teknoloji sayesinde sürekli olarak akıllanması, tüm işlerimizi bu tür cihazlar üzerinden yapmamıza olanak sağlamakta. Hayatımızı kolaylaştırmaları ile beraber işlerimizin de hızlı bir şekilde ilerlesini sağlayan telefonlar, bazı durumlarda istenmeyen kişilerin eline geçebilmekte. Bu gibi durumlarda bilgilerinin görüntülenmemesini isteyen kişiler, android dosya gizleme uygulaması aramaktadır.

Google Play Store içerisinde yer alan bazı uygulamalar, sizin istediğiniz ve seçtiğiniz dosya, klasör, döküman, resim ve videoları tamamen gizleyerek şifreli bir şekilde saklanmalarına olanak sağlıyor. Android klasör şifreleme türkçe uygulamalar üzerinden olduğu zaman herkes tarafından rahat ve anlaşılır bir şekilde kullanılabiliyor.

Android Dosya Gizleme Nasıl Yapılır?

Bazı uygulamalar sayesinde telefonunuzun kilit ekranına ya da klasör bazlı şifreler koyabiliyorsunuz. Meraklı kişiler, bir şekilde şifrenizi görmesi ile beraber tüm özel dosyalarınıza rahat bir şekilde erişebilir. Bu durumun önüne ise sadece dosya gizleme programları ile geçilebilir. Bu yazımız içerisinde bazı uygulamalar hakkında da bilgiler vermeye çalışacağız.

File Hide Expert

Android cihazının içerisinde bulunan tüm klasörlerin gizli bir şekilde saklanmasına olanak sağlayan bu program, aynı zamanda gizlenmiş dosyaların açımı sırasında da kişilerden şifre istemekte. Android dosya gizleme uygulaması arayan kişiler için bir numaralı seçenek olan bu uygulama, kolay bir şekilde indirilip, kullanılması nedeni ile tercih edilmekte.

Nova Launcher

Android dosya gizleme uygulaması arasında alternatif seçeneklerden birisi de Nova Launcher'dır. Uygulama mağazası üzerinden kolay bir şekilde indirilebilen bu uygulama, kolay kurulum ve kullanımı sayesinde her ihtiyacınızı karşılayabiliyor. Telefonlarınız içerisinde bulunan tüm uygulama, klasör ve bilgiler gizleyebilen uygulama son zamanlarda oldukça güzel çıkış yakalamış durumda.

Etiketler: android dosya gizleme uygulaması, android klasör şifreleme türkçe, android uygulama gizleme, android dosya şifreleme programı apk, android şifreli klasör oluşturma

0 yorum:

Yorum Gönder

Android Dosya Gizleme Uygulaması Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Android Dosya Gizleme Uygulaması bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Android Dosya Gizleme Uygulaması bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Android Dosya Gizleme Uygulaması bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Android Dosya Gizleme Uygulaması bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.