11 Eylül 2018 Salı

Bir Zamanlar Çukurova Gaffur Kimdir? Gerçek Adı? Nereli?

Ekranların uzun süredir beklediği Bir Zamanlar Çukurova dizisi nihayet 13 Eylül akşamı ekranların karşısına çıkıyor. Dizi karakterlerinin tanıtımına çıktığımız bu yolda dizinin önemli isimlerinden Gaffur hakkında konuşacağız.

Henüz dizi senaryosunun netleşmediğinden dolayı Gaffur karakterinin dizi içerisinde ne gibi bir role sahip olduğunu bilmiyoruz. Gaffur karakterini canlandıran tip sizlere oldukça yakından gelmiş olabilir. Eğer Avrupa Yakasını izlediyseniz Şehsuvar karakteri elbette yakından tanıyorsunuzdur.

Bir zamanlar Çukurova Gaffur Aslında Kim?

Bir Zamanlar Çukurova Gaffur Kimdir? Gerçek Adı? Nereli? içerik görseli
Bir Zamanlar Çukurova Gaffur Kimdir? Gerçek Adı? Nereli
Bir Zamanlar Çukurova Gaffur karakterini canlandıran Bülent Polat, 1979 yılında Tunceli’de doğmuştur. 39 yaşında olan ünlü isim, oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi içerisinde tamamlamıştır. 1993 yılından beri tiyatro oyunculuğu yapan isim, dizi sektörüne uzun zamandır uzaktı. Bu proje ile tekrardan ekranların karşısında görebileceğiz.

Etiketler: bir zamanlar çukurova, bir zamanlar çukurova gaffur, bir zamanlar çukurova gaffur kimdir, bir zamanlar çukurova gaffur gerçek adı, bir zamanlar çukurova gaffur gerçek ismi, bir zamanlar çukurova gaffur nereli, bir zamanlar çukurova gaffur kaç yaşında

0 yorum:

Yorum Gönder

Bir Zamanlar Çukurova Gaffur Kimdir? Gerçek Adı? Nereli? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Bir Zamanlar Çukurova Gaffur Kimdir? Gerçek Adı? Nereli? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Bir Zamanlar Çukurova Gaffur Kimdir? Gerçek Adı? Nereli? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Bir Zamanlar Çukurova Gaffur Kimdir? Gerçek Adı? Nereli? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Bir Zamanlar Çukurova Gaffur Kimdir? Gerçek Adı? Nereli? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.