11 Eylül 2018 Salı

Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Kimdir? Gerçek Adı? Nereli?

13 Eylül akşamı ATV ekranlarında başlayacak olan bir zamanlar çukurova dizisi şimdiden ses getirmeyi başarmış durumda. Fragman yayını ile beraber birçok kişiyi heyecanlandıran dizi, oyuncu kadrosu ile de ön plana çıkmakta.

Birçok usta ismi bünyesinde barındıran dizi, şimdiden büyük işler başaracak gibi görünüyor. Dizinin en önemli karakterlerinden olan Hünkar, oynadığı rol ile birçok kişi tarafından merak edilmekte. Bu yazımız içerisinde Hünkar karakteri hakkında detaylı bilgiler vermeye çalışacağız.

Bir zamanlar Çukurova Hünkar Aslında Kim?

Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Kimdir? Gerçek Adı? Nereli? içerik görseli
Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Kimdir? Gerçek Adı? Nereli?
Dizi içerisinde Çukurova bölgesininin en büyük isimlerinden (Demir Yaman)’ın annesi rolünde olan Hünkar, soylarının itibarlı ve saygın bir şekilde yürümesi için elinden geleni yapmakta. Hanım aga olarak bölge halkı tarafından sevilen Hükar’ı Valide Perçin canlandırmaktadır. 1965 yılında İzmir’de dünyaya gelen Valide Perçin, Dokuz Eylül Üniversitesinde okumuştur. Sinema ve dizi sektörü ile 2003 yılında tanışan Perçin, bu zamana kadar Bir İstanbul Masalı, Muhteşem Yuzyıl gibi birçok dizide rol almıştır.

Etiketler: bir zamanlar çukurova, bir zamanlar çukurova hünkar, bir zamanlar çukurova hünkar kimdir, bir zamanlar çukurova hünkar gerçek adı, bir zamanlar çukurova hünkar gerçek ismi, bir zamanlar çukurova hünkar nereli, bir zamanlar çukurova hünkar kaç yaşında

0 yorum:

Yorum Gönder

Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Kimdir? Gerçek Adı? Nereli? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Kimdir? Gerçek Adı? Nereli? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Kimdir? Gerçek Adı? Nereli? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Kimdir? Gerçek Adı? Nereli? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Kimdir? Gerçek Adı? Nereli? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.