11 Eylül 2018 Salı

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Kimdir? Gerçek Adı? Nereli?

Çukurova bölgesinin en büyük ailesinin hayatlarının konu edindiği bir zamanlar çukurova, 13 eylül günü ekranların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Diziden önce yayınlanmaya başlayan Fragmanlar sayesinde birçok kişinin diziye ilgi göstermesine olanak sağladı.

Dizinin en önemli isimleri arasında yer alan Yılmaz, bir garip aşık olarak İstanbul'a gelmiştir. Memleketinde yaşadığı sorunlardan kurtulmak üzere geldikleri büyük şehirde daha farklı olaylar yaşayacaklardır. Sevdiği kız Züleyha Çukurova bölgesinin en güçlü ailesinin çocuğuna alınmak ister. Sevdiğini vermemekte direnen Yılmaz, çok farklı durumlar içerisinde kalacaktır.

Bir zamanlar Çukurova Yılmaz Aslında Kim?

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Kimdir? Gerçek Adı? Nereli? içerik görseli
Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Kimdir? Gerçek Adı? Nereli?
Dizide Yılmaz karakterine yön verecek olan ismi aslında birçok kişi yakından tanımaktadır. Uzun bir dönem Diriliş Ertuğrul dizisinde Tuğtekin olarak görev alan Uğur Güneş, bir zamanlar çukurova dizisinde Yılmaz’ı canlandıracaktır. 1987 yılında Ankara’da dünyaya gelen Güneş, Ankara Üniversitesinde mezun olmuştur. Oldukça başarılı bir oyunculuk dönemi geçiren Uğur Güneş, bu projeden sonra daha güzel yapımlarda rol alması bekleniyor.

Etiketler: bir zamanlar çukurova, bir zamanlar çukurova yılmaz, bir zamanlar çukurova yılmaz kimdir, bir zamanlar çukurova yılmaz gerçek adı, bir zamanlar çukurova yılmaz gerçek ismi, bir zamanlar çukurova yılmaz nereli, bir zamanlar çukurova yılmaz kaç yaşında

0 yorum:

Yorum Gönder

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Kimdir? Gerçek Adı? Nereli? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Kimdir? Gerçek Adı? Nereli? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Kimdir? Gerçek Adı? Nereli? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Kimdir? Gerçek Adı? Nereli? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Kimdir? Gerçek Adı? Nereli? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.