11 Eylül 2018 Salı

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Kimdir? Gerçek Adı? Nereli?

ATV’nin yeni dönem için hayata geçirdiği projeler arasında yer alan bir zamanlar çukurova dizisi, tanıtımı yapılması ile beraber birçok kişi tarafından merak edilmeye başlandı. Dizinin en önde gelen isimlerinden birisi olan Züleyha hakkında konuşmaya çalışacağız.Dizi içerisinde yer alan Züleyha karakteri, aslında oldukça mütevazi, para ve pulda gözü olmayan bir karakter olarak karşımıza çıkmakta. Tek derdi sevdalısı olduğu Yılmaz ile evlenmektir. Kaderi maalesef onu bu isteği ile maalesef bir araya getirememektedir. Züleyha karakterine can veren isim ise aslında Karagül dizisinde karşımıza çıkan Özlem karakterinden başka birisi değildir.

Bir zamanlar Çukurova Züleyha Aslında Kim?

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Kimdir? Gerçek Adı? Nereli? içerik görseli
Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Kimdir? Gerçek Adı? Nereli

Hilal Altınbilek tarafından canlandırılan Züleyha, 1991 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. 27 yaşında olan güzel oyuncu, oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi içerisinde almıştır. İdo Tatlıses ile yaşadığı aşk ile ön plana çıkan Hilal Altınbilek, Züleyha karakteri ile daha da ön plana çıkacaktır.

Etiketler: bir zamanlar çukurova, bir zamanlar çukurova züleyha, bir zamanlar çukurova züleyha kimdir, bir zamanlar çukurova züleyha gerçek adı, bir zamanlar çukurova züleyha gerçek ismi, bir zamanlar çukurova züleyha nereli, bir zamanlar çukurova züleyha kaç yaşında

0 yorum:

Yorum Gönder

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Kimdir? Gerçek Adı? Nereli? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Kimdir? Gerçek Adı? Nereli? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Kimdir? Gerçek Adı? Nereli? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Kimdir? Gerçek Adı? Nereli? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Kimdir? Gerçek Adı? Nereli? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.