8 Eylül 2018 Cumartesi

Pubg Gfx Tool Ayar Nasıl Yapılır?

Dünyanın en çok oynan oyunlar arasında ilk sırada olmayı başaran PUBG, mobil platforma gelmesi ile beraber oyuncu sayısını büyük oranda artırmayı başarmış durumda. Mobil üzerinden hem Android hem de İOS'dan oyunu tamamen ücretsiz bir şekilde oynayan oyuncular, son zamanlarda FPS sorunları yaşamakta.

Telefonunun özellikleri iyi olmasına karşın bazı oyuncular FPS değerini artıramadığından şikayet etmektedir. Bu konu üzerine tamamen ücretsiz olarak geliştirilen pubg gfx tool uygulaması, oyun içerisinde alabileceğiniz FPS değerini büyük oranda artırabilmekte.

Mobil Pubg Gfx Tool Nedir?

Mobil PUBG için FPS sorunu genel olarak Android kullanıcılarının başına gelmekte. Android sürümünün her telefonda farklı olmasından dolayı oyun içersindeki grafik ayarlarında bozulmalar olabiliyor. Bu sorun için mobil pubg gfx tool uygulamasını geliştiren yayıncılar, yaşanılan sorunların çözümünü alternatif bir uygulamada halletmeye çalışıyor.

Mobil Pubg GFX Tool Ayar Nasıl Yapılır?

Mobil pubg gfx tool ayar konusuna gelecek olursak; uygulamayı Google Play Store içerisinden indiren kişiler, aşağıda da göstereceğimiz ayarları aynı bir şekilde uygulamanız gerekmekte. Gerekli ayarları görseldeki gibi yapan kişiler, Accept butonuna tılayarak kaydedilmesini sağlayın. Oyuna girdiğinizde ayarlar bölümünden Grafik penceresini açtığınızda ayarların gfx tool üzerinden yapıldığını görebilirsiniz.

Pubg Gfx Tool Ayar Nasıl Yapılır? İçerik Görseli
Pubg Gfx Tool Ayar Nasıl Yapılır?
Etiketler: pubg gfx tool, mobil pubg gfx tool, mobil pubg gfx tool ayar, gfx tool ayar

0 yorum:

Yorum Gönder

Pubg Gfx Tool Ayar Nasıl Yapılır? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Pubg Gfx Tool Ayar Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Pubg Gfx Tool Ayar Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Pubg Gfx Tool Ayar Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Pubg Gfx Tool Ayar Nasıl Yapılır? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.