8 Eylül 2018 Cumartesi

Rules Of Survival FPP Modu Açma

Hayatta kalma oyunları, son zamanlarda giderek popüler hale gelmiştir. Yapımcı şirketler, pazar payından oyuncu yakalayabilmek adına hedef kitlelerini bu alana doğru çevirip piyasalarda tutunabilecek oyunlar geliştirmeye çalışmakta. Mobil alanda da var olan oyun pazarı içerisinde de üretimlerde bulunan şirketler Rules Of Survival oyununu piyasaya sürmüşlerdir.

PUBG oyunun bir benzeri olarak gösterilen Rules Of Survival, oldukça erken bir süreçte geliştirip yayımlandığı için mobil pubg'den bile daha fazla oyuncu kitlesine sahiptir. Oyunun sürekli olarak geliştiren yapımcılar, oyuncuların isteklerine sürekli olarak kulak vermeye çalışmaktalar. Geçtiğimiz günlerde gelen güncelleme ile gelen FPP modu, birçok kişi için sorun haline gelmiştir. Bugün, bu yazımız içerisinde rules of survival oyunu fpp modu açma hakkında konuşacağız.

Rules Of Survival FPP Modu Nasıl Açılır?

Rules Of Survival FPP modu gelmesi ile beraber birçok oyuncu bu modu nasıl açacaklarını bilmediklerini belirtmektedir. Yeni gelen bir mod olmasından dolayı ortaya bu şekilde bazı sorunlar çıkabiliyor. Oyuna giren kişiler, fpp modunu açabilmek için ilk olarak aşağıdaki resimde gösterildiği gibi sol üst bölümde yer alan "First Person View" kısmına tıklamanız gerekmekte. Birkaç dakikalık yüklemenin ardından ikinci ok ile gösterdiğimiz mod bölümünden FPS kısmına tıklamanız ile beraber FPP moduna rahat bir şekilde geçebilirsiniz.

Rules Of Survival FPP Modu Açma içerik görseli
Rules Of Survival FPP Modu Açma
Etiketler: rules of survival, rules of survival fpp modu, rules of surival fpp modu açma, rules of survival fps modu açma

0 yorum:

Yorum Gönder

Rules Of Survival FPP Modu Açma Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Rules Of Survival FPP Modu Açma bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Rules Of Survival FPP Modu Açma bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Rules Of Survival FPP Modu Açma bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Rules Of Survival FPP Modu Açma bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.