3 Eylül 2018 Pazartesi

Silinen Mesajları Geri Getirme

Günlük hayatta iletişim konusunda birçok kişinin tercihi şüphesiz ki mesajlaşmadır. Sesli olarak konuşmaktan nefret eden kişiler karşısındaki kişiler ile mesajlaşarak tüm işlerini halledebilmektedirler. Artı buna ek olarak şirketler başta olarak resmi kurumların tamamı iş ile ilgili önemli bilgiler SMS üzerinden göndermesinden dolayı bu alanın oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz.

Oldukça yoğun mesajlaşma ağı bulunan kişiler, bazen yanlışlıkla silmemesi gereken bir mesajı silerek endişe içine girmektedirler. Öncelikle şunu belirtmek isteriz; yanlışlıkla bir meajınızı sildi iseniz korkmanıza gerek yok. Bu yazımız içerisinde silinen mesajları geri getirme konusunda bilgiler vererek uygulamanız gerken adımlar hakkında bilgiler vereceğiz. Hem Android hem de İOS için bilgiler yazımızın bir alt paragrafı içerisinde yer alacaktır.

Android İçin Silinen Mesajları Geri Getirme

Android işletim sistemine sahip telefon kullanıyorsanız, yanlışlıkla sildiğiniz mesajları geri getirmek için bazı kurtarma programlarını kullanarak mesajları kolay ve hızlı bir şekilde geri getirebilirsiniz.
  • Android Data Recovery
  • Coolmuster Android SMS+Contacts Recovery
  • Wondershare Dr Fone for Android
Google Play Store içerisind eyer alan bu programlardan birisini telefonlarınıza indiriniz. Kurulumu yapmanız ile beraber başlatacağınız tarama ile telefonunuzdan sildiğiniz tüm mesajları görüntüleyip tekrardan getirebilirsiniz. Sadece bu kadarı ile de kalmayıp bu program üzerinden telefonlarınızdan silinen fotoğraf, video ve önemli belgelerinizide getirebilmeniz mümkündür.

İOS İçin Silinen Mesajları Geri Getirme

iPhone silinen mesajları geri getirme işlemi Android'e nazaran daha kolaydır. İOS işletim sistemi, telefon üzerinden yapılan tüm mesajlaşma kayıtlarını iTunnes ya da iCloud üzerine yedeklemektedir.  Yedek üzerinden silinen mesajları geri getirmek için Dosya>Aygıtlar>Yedekten Geri Al seçeneği kullanmanız yeterlidir. Bu işlemi yapmanız ile beraber artık silinen mesajlarınız geri gelecektir.

Bununla birlikte WhatsApp silinen mesajları geri getirmek isteyenler BU yazımızı okuyabilir.
Instagram silinen mesajları geri getirme konusunda hazırladığımız BU yazımızı da okumanızı öneririz.

Etiketler: silinen mesajları geri getirme, telefon hafızasından silinen mesajları geri getirme, silinen mesajları geri getirme whatsapp, sim karttan silinen mesajları geri getirme, silinen mesajları geri getirme iphone, whatsapp'ta silinen mesajları geri getirme samsung, whatsapp silinen mesajları geri getirme programı android

0 yorum:

Yorum Gönder

Silinen Mesajları Geri Getirme Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Silinen Mesajları Geri Getirme bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Silinen Mesajları Geri Getirme bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Silinen Mesajları Geri Getirme bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Silinen Mesajları Geri Getirme bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.